Geçmişten Gelen TECRÜBE

Firmamız 1990 yılında İzmir Urla ‘da hamur kireç imalatı ile faaliyetlerine başlamıştır.

Kısa süre içerisinde sıvalık ve badanalık torba hamur kireç sektöründe aranan bir marka haline gelmiştir.

2000 yılında faaliyet alanlarını genişleten firmamız çit malzemeleri üretim, satış ve montajına başlamıştır.

2005 yılında otomatik kafes tel örgü makinesini hizmete alarak, çit uygulamasında kullandığı tüm malzemeleri kendi üretir duruma gelmiştir. Firmamız talep doğrultusunda istenilen tel kalınlığı ve göz aralığında çit teli imalatı yapmaktadır. Ayrıca istenilen ölçülerde panel çit, çim çit, jiletli tel, galvaniz boru, köşebent demiri, panel ve tel örgü kapıları gibi malzemelerin satış ve montajını yapmaktadır.

2006 yılında inşaat sektöründe doğan ihtiyaçlar neticesinde kum ve kireç bazlı hazır sıva üretimine başlamış, trans mikser ve mobil pompalarımız ile günlük 250 m3 üretim-sevkiyat kapasitesiyle sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

2008 yılında vinç, oto kurtarma, forklift ve ağır nakliyat sektörüne de giren firmamız İzmir’in tüm ilçelerinde makina ekipman transferleri, tekne nakliyesi, konteyner taşımacılığı, forklift çalışmaları konusunda da hizmet vermektedir.

srv-img6-1.jpg
Urla Aydın Çit

Kaliteli Yapılar için

Firmamız çit, kireç, hazır sıva, vinç ve nakliye sektörlerinde 30 araçlık makina parkuru, alanında uzman 20’yi aşkın çalışanıyla üretim, sevkiyat ve montaj konularında kaliteden asla taviz vermeden, ekonomik fiyatlarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Kreatif Çözümler

Bahçeniz, arsanız ve tüm yapılarınızın peyjazları, güvenlik amaçlı çit ihtiyaçlarını en güzel fikirlerle uyguluyor ve sizlere sunuyorz.

Hızlı Servis ve Destek

Bir telefon kadar yakınızdayız. Tüm Sorunlarınızı ve ihtiyaçlarınızı en kısa sürede gidermekte vizyon sahibiyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Mutlak Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız sayısız referanslarıyla yoluna emin adımlarla devam ediyor.